Branża kreatywna

Wsparcie prawny dla twórców i wykonawcó

Daję pełne wsparcie ludziom twórczym, pomagam im realizować i chronić ich pomysły. Podpowiadam jak zabezpieczyć swoje prawa, efektywnie korzystać ze swojej twórczości, jak bezpiecznie wdrażać w życie swoje śmiałe projekty.

Przygotowujemy, opiniujemy i negocjujemyumowy na wszystkich szczeblach współpracy, opiniujmye koncepcje kampanii reklaowych oraz doradzamy w zakresie wrażliwych i wymagających spełnienia szeregu prawnych wymogów działań reklamowych, marketingowych i promocyjnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną wydawcom i redaktorom, w tym tworzymy standardy dokumentów i procedur koniecznych w każdym wydawnictwie oraz umowy pomiędzy wykonawcami a wydawnictwami.

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez masowych, wydarzeń medialnych, koncertów i festiwali. Tworzymy i negocjujemy wszelkie umowy z tym związane, z osobami występującymi podczas eventu, przez wynajmujących, po podmioty techniczne.

Tworzymy i negocjujemy umowy o dzieło, wykonawcze i produkcyjne. Pomagamy z rejestracji wzoru przemysłowego lub użytkowego. Świadczymy usługi w ramach zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Zapewniamy wsparcie w przygotowaniu umów niezbędnych do prowadzenia działalności na tym rynku, w tym umów licencyjnych, umów z modelami, umów o wykorzystanie wizerunku, umów dotyczących organizacji pokazów mody, uczestnictwa celebrytów w eventach czy współpracy pomiędzy popularnymi markami odzieżowymi a uznanymi projektantami. Wspieramy także klientów w tworzeniu strategii ochrony projektów i marek, świadcząc pomoc między innymi w uzyskiwaniu praw wyłącznych, w tym w rejestracji znaków towarowych oraz doradzają i prowadzą działania prawne w sytuacji naruszeń praw modeli, projektantów i producentów.

Napisz do nas

Nasza lokalizacja

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

Adres e-mail

biuro@conexus.pl

Telefon

+48 697 095 557